A JÖVŐ
A 3D NYOMTATÁSÉ

JÖVŐKÉPES ÁLLÁSOK A 3DEE HUNGARY-NÁL

Csatlakozz hozzánk és légy részese a gyártástechnológiai forradalomnak!

Nyitott pozícióink:

 3Dee Front Office / Webshop Manager

Az osztrák-magyar tulajdonú 3Dee Technologies Hungary Kft. a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó szereplője irodai munkatársat keres azonnali kezdéssel. Olyan új kollégát keresünk, aki szeretne együtt fejlődni velünk és az új technológiával, illetve szeretne részese lenni egy sikertörténetnek.

A feladat sokrétű, kiemelt figyelmet és kreativitást kíván, de a tapasztalat is előnyt jelent a pozíció betöltésénél. Ha dolgoztál már webshoppal, esetleg egyéb kereskedelmi területen, beszélsz angolul, nálunk megtalálod a számításodat! Budapesti központunkat kiváló közlekedési adottságok jellemzik.

Feladatok:

  • Webshopos rendelések feldolgozása
  • Telefonos és írásos tanácsadás, valamint kommunikáció
  • Aktív kapcsolattartás és igényfelmérés ügyfeleinknél
  • Termékadatok kezelése és frissítése a Webshopban
  • Beszerzési folyamatok koordinálása

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat webshopos értékesítés, vagy értékesítés területen
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Életvidámság, lelkesedés, becsületesség, humorérzék
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, levelező- és számlázóprogramok)
  • Jó kommunikációs és szervezői készség
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Érdeklődés az új technológiák, a 3D nyomtatás iránt
  • Gyors beilleszkedés a csapatunkba

Előnyök:

  • Technikai / ipari / IT területen szerzett irodavezetési tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • ERP rendszerek ismerete felhasználói szinten
  • 3D nyomtatás terén szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Észszerűen, jól szervezett munkavégzést, jó hangulatot, stresszmentes vidám csapatot, rugalmasságot, innovatív és sokszínű, kreativitást igénylő munkakört, munkához mérten megfelelő fizetést és év végi bónuszt kínálunk hosszú távra, teljes munkaidőben. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír a munka szeretete. Cégünkben családias hangulatú cégkultúrát és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

A pályázatodat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal a karrier@3dee.hu e-mail címre.

3Dee Mérnök Értékesítő

Az magyar-osztrák 3Dee Technologies Hungary Kft. a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág dinamikusan fejlődő hazai szereplője. Indulásunk óta több ezer hazai vállalkozást és ipari szereplőt láttunk el a legkorszerűbb 3D gyártástechnológiákkal. Bővülő csapatunkba keresünk új értékesítő kollégát, aki szeretne részese lenni a 21. század gyártástechnológiai innovációjának!

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen támogatnád a hazai ipari szektorból érkező Ügyfeleinket a legújabb 3D gyártástechnológiák bevezetése során!

Feladatok:

  • Új 3D ipari értékesítési lehetőségek azonosítása
  • Igényfelmérés, technológiai tanácsadás és árajánlatkészítés
  • Ügyfelek látogatása és a piac figyelése
  • A cég képviselete az ügyfelekkel való találkozókon
  • Komplex értékesítési projektek koordinálása a gyártók támogatásával
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok aktív ápolása és építése (CRM)
  • Szoros együttműködés a Digitális Marketing és az Engineering csapattal

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági / kereskedelmi irányú végzettség
  • 1+ év értékesítési tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Ügyfélközpontú értékesítői szemlélet
  • Érdeklődés az additív gyártás jövője és az ipar 4.0 iránt

Előnyök:

  • 3D gyártástechnológiai ismeretek
  • 3D szkennelési vagy metrológiai ismeretek
  • Értékesítési / CRM tapasztalat műszaki területen

Ajánlatunk:

  • Vezető nemzetközi és ipari partnerekkel való közös munka
  • Tanulási lehetőség a legújabb 3D gyártástechnológiák környezetében
  • Karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő iparágban
  • Változatos feladatok és projektek egy dinamikus és motivált csapatban
  • Lehetőség, együtt fejlődni a csapattal és a vállalattal
  • Az osztrák kollégákkal való közös munka egy családias, de nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés teljesítményalapú bónusszal

A pályázatot a karrier@3dee.hu e-mail címre kérjük elküldeni.

Rólunk

3Dee Technologies Hungary Kft.

Az osztrák-magyar 3Dee Technologies Hungary Kft., a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó szereplője. Additív, 3D gyártástechnológiai megoldásokat kínálunk nemcsak a KKV-, de a hazai ipari szektor legnevesebb képviselőinek is.

Ügyfeleink nem csak egy terméket, egy komplett 3D megoldást kapnak:

  • 3D nyomtatás és gyártás szolgáltatás
  • 3D nyomtatók forgalmazása és telepítése
  • Beüzemelés, oktatás és karbantartás
  • 3D szkennerek forgalmazása, 3D szkennelés

#ThinkAdditive #Think3Dee #3Dnyomtatás

1%
5%
11%
12%
23%
24%
35%
36%
47%
48%
59%
51%
62%
63%
74%
75%
86%
87%
98%
99%