A JÖVŐ
A 3D NYOMTATÁSÉ

JÖVŐKÉPES ÁLLÁSOK A 3DEE HUNGARY-NÁL

Csatlakozz hozzánk és légy részese a gyártástechnológiai forradalomnak!

Nyitott pozícióink:

3Dee Sales Engineering – Team Leader

Additív (3D) Gyártástechnológiai Szolgáltatások

Az osztrák-magyar 3Dee Technologies Kft., a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó közép-európai szereplője Sales Engineering Team Leadert keres azonnali kezdéssel. Budapesti székhelyű, bővülő csapatunkba olyan kollégát várunk, aki szeretne együtt fejlődni velünk és az additív gyártás hazai forradalmával, aki szeretne részese lenni egy sikertörténetnek!

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen foglalkozol B2B és ipari Ügyfelekkel, jó kommunikációs képességekkel rendelkezel, illetve örömöt jelent számodra a 21. század új gyártástechnológiáival való munka!

Feladatok:

  • Additív (3D) gyártási megoldások értékesítése (FDM / SLA / SLS / GDP / PBF)
  • Igényfelmérés és árajánlatadás, proaktív kommunikáció
  • Key Account és ipari ügyfelekkel való kapcsolatépítés
  • Projektmanagament és szervezési feladatok
  • A Sales Engineering csapat fejlesztése és további építése
  • Szoros együttműködés a Engineering csapattal

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági / értékesítői szakirányú végzettség
  • 3+ év szakmai tapasztalat
  • Jó, proaktív kommunikációs és szervezői készség
  • Ügyfélközpontú, igényalapú értékesítői szemlélet
  • Érdeklődés az additív gyártás jövője és az ipar 4.0 iránt
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • 3D gyártástechnológiai ismeretek
  • Értékesítési / CRM tapasztalat műszaki területen
  • Gépészmérnöki, mechatronikai vagy automatizálási tapasztalat
  • CAD ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • piacvezető gyártókkal való munka és tudástranszfer
  • karrierlehetőség egy folyamatosan bővülő csapatban
  • Rugalmas, ugyanakkor jól szervezett munkavégzést
  • Kreatív feladatok egy fiatalos, motivált csapatban
  • Versenyképes fizetés teljesítményalapú bónusszal

A pályázatokat a karrier@3dee.hu e-mail címre kérjük elküldeni.

3D nyomtató specialista / szerviztechnikus

3D nyomtatók és additív gyártástechnológia

A 3Dee Technologies Hungary Kft., a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó szereplője 3D nyomtató specialistát keres azonnali kezdéssel. Budapesti székhelyű, bővülő csapatunkba olyan kollégát várunk, aki szeretne együtt fejlődni velünk és az additív gyártás hazai forradalmával, aki szeretne részese lenni egy sikertörténetnek!

Várjuk jelentkezésed, ha szívesen foglalkozol 3D nyomtatók kezelésével és karbantartásával, illetve örömöt jelent számodra a 21. század új gyártástechnológiáinak implementálása ügyfeleinknél.

Munkavégzés helye: Thallóczy u. 27 1115 Budapest, illetve külső helyszínen

Munkakidő: részmunkaidő, vagy teljes munkaidő

Feladatok:

  • FDM, SLA és SLS 3D nyomtatók kezelése / beüzemelése / karbantartása
  • 3D nyomtatók helyszíni telepítése
  • Felhasználói oktatás és gyártástechnológiai tanácsadás

Elvárások:

  • 3D nyomtatási tapasztalat
  • Ügyfélközpontú, proaktív szemlélet
  • Szakmai lelkesedés, becsületesség, humorérzék
  • “B” kategóriájú jogosítvány

Ajánlatunk:

Az asztali és ipari additív gyártás piacvezető technológiáival való munka egy csapatban, mely rengeteg tapasztalattal rendelkezik és a közép-európai piac egyik legdinamikusabban fejlődő résztvevője. Rugalmas, ugyanakkor jól szervezett munkavégzést, betanítást, rendszeres szakmai továbbképzést, jó hangulatot, stresszmentes vidám csapatot, innovatív és sokszínű, kreativitást igénylő munkakört, teljesítményhez mérten megfelelő fizetést és év végi bónuszt kínálunk hosszú távra, teljes munkaidőben. Cégünkben családias hangulatú cégkultúrát és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

Rólunk

3Dee Technologies Hungary Kft.

Az osztrák-magyar 3Dee Technologies Hungary Kft., a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó szereplője. Additív, 3D gyártástechnológiai megoldásokat kínálunk nemcsak a KKV-, de a hazai ipari szektor legnevesebb képviselőinek is.

Ügyfeleink nem csak egy terméket, egy komplett 3D megoldást kapnak:

  • 3D nyomtatás és gyártás szolgáltatás
  • 3D nyomtatók forgalmazása és telepítése
  • Beüzemelés, oktatás és karbantartás
  • 3D szkennerek forgalmazása, 3D szkennelés

#ThinkAdditive #Think3Dee #3Dnyomtatás

1%
5%
11%
12%
23%
24%
35%
36%
47%
48%
59%
51%
62%
63%
74%
75%
86%
87%
98%
99%