Hívjon minket bizalommal! 06-1-210-0286
Információ:
Hívjon minket bizalommal!

Karrier

Álláslehetőségek – 3Dee Technologies Hungary Kft.:

3Dee Műszaki Értékesítő – 3Dee Store Budapest

Közép-Európa első 3D nyomtató szaküzletekének megnyitásával 2013 óta vagyunk szerves része a 3D nyomtatás rendkívül dinamikusan fejlődő iparágának. Ügyfeleinket 3D tanácsadás és 3D szolgáltatások mellett 3D nyomtatók és nagy felbontású 3D szkennerek széles választékával támogatjuk az additív gyártástechnológiák alkalmazásában.

Munkakör

Műszaki értékesítés: additív 3D szolgáltatások és 3D nyomtatók, szkennerek értékesítése
Feladatok

  • 3D nyomtatók értékesítése, szakmai tanácsadás
  • 3D nyomtatással/szolgáltatással kapcsolatos tanácsadás
  • Árajánlatok összeállítása, nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel személyesen, telefonon és elektronikus úton
  • Marketing projektekben való együttműködés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú, kereskedelmi irányú vagy műszaki végzettség
  • Szakmai tapasztalat értékesítés területén
  • Érdeklődés az új technológiák iránt, műszaki beállítottság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, magabiztos és kedves fellépés
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Előnyök

  • CAD/CAM tervezői ismeretek
  • Tapasztalat 3D nyomtatás terén
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség 3D technológiák terén
  • Nemzetközi, rugalmas és fiatalos légkör
  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben
  • Bérezés megegyezés/képzettség szerint
Munkavégzés helye: Lechner Ödön fasor 2., IX. Kerület, Budapest
Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igénnyel a g.klauser@3dee.hu címen.