Hívjon minket bizalommal! 06-1-210-0286
Információ:
Hívjon minket bizalommal!

Karrier

Gyakornoki pozíció: 3D Nyomtató Specialista (FDM) – teljes/részmunkaidő

2013 óta vagyunk szerves része a hazai 3D nyomtatás iparág rendkívül dinamikusan fejlődő közegének. Ügyfeleinket additív gyártási szolgáltatások mellett 3D nyomtatók és nagy felbontású 3D szkennerek széles választékával támogatjuk az új technológiák alkalmazásában.
Fiatalos csapatunk a nyári hónapokra keres erősítést 3D Nyomtató Specialista pozícióban.

Szerződés jellege: határozott idejű, szeptember 1-ig (igény esetén meghosszabbítható).

Munkakör: 3D Nyomtatás Specialista: additív gyártási szolgáltatások kivitelezése
Feladatok

  • 3D bérnyomtatások teljeskörű kivitelezése
  • FDM 3D nyomtatók kezelése, karbantartása
  • 3D/CAD modellek ellenőrzése és előkészítése
  • Szakmai tanácsadás

Elvárások

  • Műszaki irányú végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok
  • CAD/3D tervezői alapismeretek
  • Kreativitás, érdeklődés az új technológiák iránt
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Előnyök

  • Tapasztalat 3D nyomtatás terén
  • Polimertechnológiai alapismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség 3D technológiák terén
  • Raise3D, Picaso3D és Zortrax készülékekkel való megismerkedés
  • Nemzetközi, rugalmas és fiatalos légkör
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Bérezés megegyezés/képzettség szerint

Munkavégzés helye: Lechner Ödön fasor 2., IX. Kerület, Budapest
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a g.klauser@3dee.hu címen.