Hívjon minket bizalommal! 06-1-210-0286
Információ:
Hívjon minket bizalommal!

Karrier

3Dee Irodavezető / Front Office manager

Az osztrák-magyar tulajdonú 3Dee Technologies Hungary Kft., a 3D nyomtatás és additív gyártás iparág egyik meghatározó szereplője Irodavezetőt / Front office manager-t keres azonnali kezdéssel.

A bécsi és budapesti székhelyű cégünk egyelőre még a startup kategóriába sorolandó, mely kis méretet, de egyben gyors fejlődést jelent. Olyan munkavállalót keresünk, aki szeretne együtt fejlődni velünk és az új technológiával, illetve szeretne részese lenni egy sikertörténetnek.

A feladat sokrétű, kiemelt figyelmet és kreativitást kíván, de a tapasztalat is előnyt jelent a pozíció betöltésénél. Ha vezettél már irodát és beszélsz angolul, esetleg még németül is, nálunk megtalálod a számításodat. Budapesti központunkat kiváló közlekedési adottságok jellemzik.

Feladatok:

  • Árajánlatok, dokumentációk előkészítése; együttműködés a sales csapattal
  • Beérkező rendelések rögzítése és feldolgozása
  • Beszerzési folyamatok koordinálása
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, kiegyenlítése
  • Könyvelőnkkel kapcsolattartás, egyeztetés, könyvelés előkészítés, controlling
  • Szabadságok, jelenléti ívek nyilvántartása
  • Irodaüzemeltetés (irodaszerek, egyéb eszközök beszerzése)
  • Telefonhívások kezelése

Az ideális jelölt:

Az ideális jelölt kkv szektorban (~50 fős cégek) rendelkezik irodavezetési tapasztalatokkal, azaz rendkívül sokrétű gyakorlata van pénzügyi/ügyviteli/adminisztrációs feladatok terén. Ez a munkakör olyan valaki számára ideális, aki szeret üzleti adminisztrációval és pénzügyekkel foglalkozni, továbbá képes egy munkahelyi közösség központi személyévé válni.

  • Közép vagy Felsőfokú végzettség (gazdasági képzettség előnyt jelent)
  • Legalább 3 év, kis- és középvállalatoknál szerzett tapasztalat irodavezetői feladatok terén
  • Legalább középszintű, de magabiztos Angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Életvidámság, lelkesedés, becsületesség, humorérzék
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, levelező- és számlázóprogramok)
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Érdeklődés az új technológiák, a 3D nyomtatás iránt
  • Gyors beilleszkedés a csapatunkba

Előnyök:

  • Technikai / ipari / IT területen szerzett irodavezetési tapasztalat
  • Pénzügyi és számviteli szabályrendszerek ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • ERP rendszerek ismerete felhasználói szinten
  • 3D nyomtatás terén szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Észszerűen, jól szervezett munkavégzést, jó hangulatot, stresszmentes vidám csapatot, rugalmasságot, innovatív és sokszínű, kreativitást igénylő munkakört, munkához mérten megfelelő fizetést és év végi bónuszt kínálunk hosszú távra, teljes munkaidőben. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír a munka szeretete. Cégünkben családias hangulatú cégkultúrát és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

A pályázatodat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal a karrier@3dee.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Irodavezetői pozíció”-ként megjelölve kérjük elküldeni.